Чому психи не тікають із психлікарні?

Якось почув від однієї поважної людини думку: психи не можуть утекти з психлікарні тільки тому, що не вміють домовлятися. Розподілити ролі, знайти спільний знаменник, у моменті пожертвувати меншим заради більшого — це не для них.

А тепер дотепніше питання: чому бандити сидять у в’язницях? Чому люди потрапляють у жорна кримінального переслідування?

Це теж про комунікацію

Відповідь — у сфері навичок спілкування. Замість того щоб переконати співрозмовника поділитися грошима, річчю, прихильністю — людина опускається до грубої сили. А це вже тягне осуд суспільства й вмикає правоохоронну систему.

Розберімо:

Переважна більшість тих, хто опинився «в місцях не таких віддалених», припустилася помилки в комунікації — не опанувала роботу зі своїми емоціями, страхами, переживаннями.

А є й інші

Ті, хто досягає свого через спілкування. Більше того — є навіть люди, які порушують закон, але завдяки вмінню наводити мости завжди виходять сухими з води.

Кожен обирає свої життєві стратегії.


Незручне питання: до чого схильні ви і ваше оточення — переконувати чи продавлювати?

← Усі статті